eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

redakcja

Polecamy najlepsze motocykle Kawasaki. Teraz agencja interaktywna, również zasługują na uwagę. Zobacz koniecznie rewelacyjne: skutery, pełne dynamizmu i brawury. Coraz bardziej popularne stają się enduro, które znajdują swoje miejsce zarówno w sporcie, jak i w pracy. Zapraszamy kochających rozkłady jazdy.
 forum   grupy   strony         Pt, 24-03-23
Witamy w serwisie EUROinfo-Redakcja

O Euroinfo.pl

 Portal Euroinfo jest tworzony przez:

 

 

AKONET Sp.z.o.o.
ul. Rozbrat 32/37
00-400 Warszawa
biuro@akonet.pl
tel/fax 622 68 90


Redakcja
Damian Suchojad
dsuchojad@akonet.pl

Współpraca:
Agnieszka Dudek
Filip Topolewski
Marcin FałczykSzata graficzna
Mateusz Purski

Reklama
(22) 622 68 90Serwis został uruchomiony w związku ze zwiększonym zapotrzebowaniem na wiedzę o integracji europejskiej. Informujemy o aktualnych wydarzeniach związanych z dążeniem Polski do członkostwa w Unii Europejskiej oraz o zmianach jakie zajdą w życiu społecznym i gospodarczym naszego kraju po przystąpieniu do Wspólnoty.

Zależy nam na tym by zawartość serwisu była jak najpełniejsza dlatego zachęcamy do przesyłania nam informacji o organizowanych przez Was imprezach, szkoleniach i konferencjach o tematyce integracji europejskiej a także o organizacjach, w których działacie. My umieścimy te dane w naszych informatorach oraz kalendariach ogólnych i tematycznych. Jest to dobry sposób na promowanie podejmowanych przez Was inicjatyw.

Serwis oparty jest na autorskim rozwiązaniu firmy Akonet Sp. z o.o. - systemie CMS o nazwie 3WEB.


Informacje prawne

Domena www.euroinfo.pl, projekt serwisu WWW i elementów graficznych są wyłączną własnością Akonet Sp. z.o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Spółka Akonet dopełnia wszelkich starań aby informacje ukazujące się w Wortalu były rzetelne, aktualne i prawdziwe. Nie bierzemy jednak odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku wykorzystania zawartych w serwisie informacji i programów.

Szukaj

SZUKAJ
Zobacz również:
Kampania informacyjna przed referendum
Kampania informacyjna dla rolników
Rozpoczęło się spisywanie traktatu akcesyjnego
UKIE ogłasza konkurs na dotacje dla mediów
Praktyki dla najlepszych


 


 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl