eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

prawo

Ale i rozkłady jazdy również można znaleźć na Ścigacz.pl. Testujemy agencja interaktywna. Coraz bardziej popularne stają się tapety na pulpit, które znajdują swoje miejsce zarówno w sporcie, jak i w pracy. Prezentujemy też wiele stron, na których widać motocykle Ducati. Zobacz koniecznie rewelacyjne: motocykle Yamaha, pełne dynamizmu i brawury.
 forum   grupy   strony         Pt, 24-03-23
Poznaj swoje prawa
 W skrócie
Przewodnik po prawie UE
2001-11-14 19:43

Przewodnik po prawie UE i harmonizacji prawa w Polsce stworzony przez firmę konsultingową Ernst&Young. Znajdują się tam na bieżąco aktualizowane najnowsze informacje o przepisach UE i harmonizacji prawa w Polsce, a po rejestracji jest możliwość bezpłatnego ich otrzymywania pocztą elektroniczną.

http://www.prawoeuropejskie.pl

Departament Legislacji Europejskiej - UKIE
2001-10-29 10:37

Na stronie tej znajdują się informacje dotyczące prac legislacyjnych nad ustawami dostosowującymi polskie prawo do prawa Unii Europejskiej oraz omówienia poszczególnych ustaw.

http://www.ukie.gov.pl/dle/

Portal EUR-Lex
2001-09-28 16:22

Portal prowadzony przez Office for Official Publications of the European Communities. Serwis oferuje zintegrowany dostęp do dokumentów i tekstów prawniczych z baz CELEX, EUR-Lex i stron Trybunału Sprawiedliwości CURIA. Znajdują się tam również linki do bazy PreLex z regulacjami wewnętrznymi instytucji, do serwisu OEIL Parlamentu Europejskiego, gdzie można śledzić proces legislacyjny oraz do innych stron prawniczych instytucji UE i państw członkowskich.

http://europa.eu.int/eur-lex

Baza danych UKIE - Tłumaczenia
2001-09-05 15:52

Internetowa baza danych zawierająca informacje o tłumaczeniach prawa Unii Europejskiej na język
polski.

Obecnie w bazie znajduje się około 800 tekstów zweryfikowanych tłumaczeń aktów wspólnotowych oraz informacje o ponad 7 000 roboczych tłumaczeń będących w posiadaniu Departamentu Tłumaczeń UKIE bądź obecnie tłumaczonych.

Akty można wyszukiwać poprzez:
- numer Celex,
- tytuł polski aktu,
- według Spisu Obowiązującego Prawa Wspólnotowego (czyli Directory of
Community Legislation in Force),
- typ aktu,
- rok opublikowania.

http://www.ukie.gov.pl/tran

Szukaj

SZUKAJ
Zobacz również:
Urząd Komitetu Integracji Europejskiej
Badanie opinii publicznej
Spór między ministerstwem rolnictwa a negocjatorami
Bruksela proponuje liberalizację transportu lotniczego
Konkurs dla młodzieży: Europa bez tajemnic

Ważne linki:
 


 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl