eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

euroinfo - unia europejska, euro, integracja

Polecamy najlepsze rozkład jazdy. Prezentujemy też wiele stron, na których widać motocykle BMW. Artystokratycznie wyglądające rozkłady jazdy. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też motory. Jako jedni z pierwszym prezentujemy rewelacyjne: agencja interaktywna - sprawdŸ to koniecznie!
 forum   grupy   strony         Nd, 03-07-22


Napisz do nas

Autor:

Email:

Treść:
Euroinfo
Jednolita polityka młodzieży
2002-04-04 19:21

Debata w Polsce

Jak podaje Europap, Unia Europejska chce prowadzić jednolitą politykę w stosunku do młodzieży. Wyrazem tego jest przygotowanie jesienią 2001 roku dokumentu pod nazwą „Biała Księga Młodzieży”. Jego autorzy twierdzą, że polityka taka jest potrzebna ponieważ to młodzi będą w przyszłości kształtować Unię Europejską.

Strategie państw unijnych w stosunku do młodzieży powinny obejmować takie aspekty jak: udział młodych ludzi w życiu publicznym, dostęp młodzieży do informacji, wolontariat wśród młodzieży, wykształcenie i mobilność, zatrudnienie, integracja społeczna, młodzi ludzie przeciwko rasizmowi i ksenofobii i autonomia dla młodych ludzi.

O tych kwestiach dyskutowano na konferencji zorganizowanej przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i Sportu, debata "Biała Księga Młodzieży - nowe impulsy dla młodzieży polskiej”. Udział w niej wzięli przedstawiciele kilkunastu organizacji młodzieżowych. Ustalenia zostaną zaprezentowane na spotkaniu młodzieży z krajów aspirujących do UE a potem wspólne stanowisko przedstawione zostanie w Brukseli.

Europap

Komentarze do artykułu

Rzeczywiscie w przyszłych latach dzisiejsza młodziez będzie obejmować stanowiska rządowe i nie tylko.Będziemy musieli żyć w świecie stworzonym przez dzisiejszych polityków dlatego też powinniśmy mieć prawo głosu w UE. Jeżeli chcemy aby świat był lepszy musimy dążyć do jak najlepszej współpracy między sobą i innymi państwami.
Integracja młodzieży powinna być dynamiczna i przyjazna aby nie doszły do głosu nietolerancja oraz rasizm.
oriana
2002-07-26 12:34

to nie jest głupi pomysł, ale nie powinno decydowac sie o młodzieży ot tak dla kaprysu. Młodzi ludzie też powinni mieć coś do powiedzenia. Nie można ich wpakowywać w gotowe przegródki.
crazy
2003-01-07 19:30

OZQJX
LZOHA
2004-05-21 17:15
 
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl