eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

euroinfo - unia europejska, euro, integracja

Polecamy najlepsze rozkład jazdy. Prezentujemy też wiele stron, na których widać motocykle BMW. Artystokratycznie wyglądające rozkłady jazdy. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też motory. Jako jedni z pierwszym prezentujemy rewelacyjne: agencja interaktywna - sprawdŸ to koniecznie!
 forum   grupy   strony         Nd, 04-12-22


Napisz do nas

Autor:

Email:

Treść:
Euroinfo
Zaostrzyć kary dla hakerów
2002-04-21 11:46

Jak podaje Rzeczpospolita, Komisja Europejska przyjęła propozycję aktu prawnego zaostrzającego kary dla hakerów oraz twórców i dystrybutorów wirusów komputerowych. Ich ataki powodują w skali światowej wielomiliardowe straty, mogą też być niebezpieczne dla życia i zdrowia gdy dotyczą szpitali czy systemów kontroli lotów.

Proponuje się zwiększenie kar do czterech lat wiezienia. Projekt harmonizuje też prawo poszczególnych krajów UE w zakresie przestępczości komputerowej. Zobowiązuje na przykład państwa Unii do wymiany informacji o atakach na systemy komputerowe.

Źródło: Rzeczpospolita

Komentarze do artykułu

Dajcie spokój hakerom! kto nam będzie zdejmował sim locki z telefonów?!
Jawor
2002-11-06 12:06

Mi to pasuje! Odkąd jakiś haker włamał się na moje konto, jestem całym sercem za zaostrzeniem kar dla nich.
X-fenek
2002-11-27 19:46

racja zaostrzyć kary, nic nie mam do hakerów, ale zabraliby się do pracy
skoczek
2004-06-28 15:13

Ludzie, co wy piszecie, haker nie zajmuje się simlokami... To błahostka... Włam na konto to już rozumie, ale to JEST ich praca poza tym haker nic nie jest wart bez odpowiednio stworzonych programów... Hakerzy... Boicie się ich! Bo nie wiecie, co i kiedy wam mogą zrobić, co? Dlatego się ich boicie, bo jesteście słabi, aby sobie z nimi poradzić chociażby mielibyście 1/1000 tej wiedzy, jakiej oni mają i umiejętności wówczas zobaczycie jak ten świat jest stworzony...
Radon
2007-10-06 13:52
 
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl