eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

euroinfo - unia europejska, euro, integracja

Polecamy najlepsze rozkład jazdy. Prezentujemy też wiele stron, na których widać motocykle BMW. Artystokratycznie wyglądające rozkłady jazdy. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też motory. Jako jedni z pierwszym prezentujemy rewelacyjne: agencja interaktywna - sprawdŸ to koniecznie!
 forum   grupy   strony         Nd, 03-07-22


Napisz do nas

Autor:

Email:

Treść:
Euroinfo
Spóźniony „Sokrates”
2001-08-28 13:09

Studenci, którzy mają wyjechać w tym semestrze na stypendia zagraniczne z programu otrzymają pieniądze dopiero w grudniu.

Europap/ Studenci, którzy mają wyjechać w tym semestrze na stypendia zagraniczne z programu otrzymają pieniądze dopiero w grudniu. Do tego czasu będą musieli sami koszty lub będą kredytowani przez uczelnie.

„Sokrates” jest programem Komisji Europejskiej, z którego korzystają studenci oraz nauczyciele szkół podstawowych i średnich. Stypendia trwają albo jeden albo dwa semestry a uczestnikom pokrywa się koszty studiowania i egzaminów. Dodatkowo dostają oni pewną sumę pieniędzy na częściowe pokrycie wydatków na mieszkanie i wyżywienie.
"Składka już w marcu powinna być wpłacona, jest jednak okres kilku miesięcy, w którym się mieścimy, kiedy niewpłacenie nie rodzi konsekwencji wykluczenia z programu +Sokrates+" - powiedział PAP wicedyrektor Departamentu Pomocy Zagranicznej w UKIE, Adam Sadownik.
"MEN odpowiada za kwestie udziału Polski w wspólnotowych programach edukacyjnych. W momencie tworzenia budżetu wiadomo było, że taka składka powinna być zapłacona, MEN nie umieściło jednak tych środków w swoim budżecie" - dodał.
Pieniądze będą pochodzić z tzw. rezerwy celowej budżetu państwa.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl