eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

eurogmina

Testujemy rozkład jazdy. Ale i motocykle BMW również można znaleźć na Ścigacz.pl. Bardzo popularne rozkłady jazdy. Osoby o sportowych aspiracjach wybierają motory. Coraz bardziej popularne stają się agencja interaktywna, które znajdują swoje miejsce zarówno w sporcie, jak i w pracy.
 forum   grupy   strony         Sb, 28-05-22
Ważne linki:


 
Powstanie Wspólnej Komisji Konsultacyjnej Polski i Komitet Regionów UE
2001-11-27 02:31

Pierwsza taka komisja powstała w Polsce ale wkrótce podobne mają być powołane w innych krajach kandydackich. Przewodniczący komitetu regionów, Jos Chabert stwierdził, że komisje te będą odgrywały dużą rolę w przekazywaniu wiedzy na temat wspólnotowej polityki regionalnej i możliwości korzystania z funduszy strukturalnych.

Zwrócił on też uwagę na potrzebę wprowadzania w życie w krajach kandydackich zasady pomocniczości. Zgodnie z tą zasadą władze samorządowe podejmują decyzje w jak największym zakresie spraw, pozostawiając administracji centralnej tylko dziedziny wykraczające poza kompetencje samorządów lokalnych.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
   
Szukaj

SZUKAJ
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl