eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

archiwum gospodarki

Polecamy najlepsze motocykle Kawasaki. Teraz agencja interaktywna, również zasługują na uwagę. Zobacz koniecznie rewelacyjne: skutery, pełne dynamizmu i brawury. Coraz bardziej popularne stają się enduro, które znajdują swoje miejsce zarówno w sporcie, jak i w pracy. Zapraszamy kochających rozkłady jazdy.
 forum   grupy   strony         Cz, 29-09-22
Archiwum gospodarki
Marek Grela ambasador RP przy Unii
2003-01-06 13:48

Przedstawicielstwo RP przy UE stanie się faktycznie agendą rządu

W rozmowie z „Rzeczpospolitą” ambasador powiedział, że za kilka miesięcy polskie przedstawicielstwo w Brukseli stanie się stałym przedstawicielstwem. Zwiększy się ilość pracowników choć wzrost ten będzie ograniczony finansami.

Według ambasadora pojedynczy przedsiębiorcy nie wiele mogą zyskać czy załatwić przyjeżdżając do Brukseli. Komisja Europejska unika kontaktów z poszczególnymi firmami. Kontaktuje się z izbami przemysłowymi, handlowymi, stowarzyszeniami grupującymi daną branżę. Można natomiast uzyskać informację w przedstawicielstwach KE w krajach członkowskich i w biurach informacji w Brukseli.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl