eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

negocjacje

Bardzo popularne filmy. Oprawione muzyką video klipy. Polecamy również naszym goœciom: rozkłady jazdy. Prezentujemy też wiele stron, na których widać motocykle Suzuki. Testujemy motocykle Yamaha.
 forum   grupy   strony         Nd, 03-07-22
Witamy w serwisie EUROinfo
Ostatnia runda negocjacji z udziałem Komisji Europejskiej i krajów członkowskich
2002-12-09 22:01

Negocjatorzy unijni zaskoczeni listą polskich żądań

Jak podaje Rzeczpospolita, na spotkanie nie przybyli przedstawiciele Łotwy ponieważ uważają wszystkie kwestie negocjacyjne za zamknięte. Minister spraw zagranicznych określił nastroje polskich negocjatorów jako „bojowe”. Powiedział też, że unijni negocjatorzy zaskoczeni byli ilością postulatów przedstawionych przez rząd. Znajduje się na niej pomiędzy 10 a 20 żądań.

Oficjalne negocjacje zakończył już Cypr. Cypr jest najbogatszym państwem spośród kandydatów ale jego akcesja budziła wiele emocji w Grecji i Turcji ponieważ w 1974 r. północna część wyspy została zajęta przez Turków. Jednocześnie Turcja domaga się od UE rozpoczęcia z nią negocjacji akcesyjnych. Od trzech lat jest ona państwem kandydującym, ale nie rozpoczęła jeszcze negocjacji.

Źródło:Rzeczpospolita

Komentarze do artykułu

Myslovitz są THE BEST !!!!!
brzoza
2003-03-22 13:40

brzoza!kobieto opanuj sie to jest strona poswiecona ue a nie jakas marna stronka prezentujaca zespoliki z polskiej listy przebojow daj se siana kobieto
lorethen
2003-04-06 16:28

devil
2003-04-06 16:29

moim skromnym zdaniem ten kto nie bedzie glosowal na ue to jest poplecznikiem hitlerowskich partii m.in.LPR
devil
2003-04-06 16:31

zachowania polskich polityków podczas negocjacji są żenujące
ann
2003-06-08 11:14
 
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl