eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

regiony

Teraz skutery, również zasługują na uwagę. Oprawione muzyką filmy. Nasi goœcie często zaglšdajš tutaj: motocykle Honda, i sš zadowoleni. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też tapety na pulpit. Coraz bardziej popularne stają się agencja interaktywna, które znajdują swoje miejsce zarówno w sporcie, jak i w pracy.
 forum   grupy   strony         Cz, 23-03-23
Wszystko o regionach
Bydgoszcz otrzyma 108 mln zł kredytu na modernizację wodociągów od EBOR
2001-10-10 09:39

Hanna Gronkiewicz-Waltz sygnowała dokumenty w imieniu EBOR.

Europejski Bank Odbudowy i rozwoju wspiera głównie długookresowe inwestycje w infrastrukturę.

Jak podaje Europap, we wtorek została podpisana przez przedstawicieli EBOR i władz miasta umowa, na podstawie której Bydgoszcz otrzyma kredyt w wysokości 108 mln zł z terminem spłaty 15 lat.

Cały program rozwoju wodociągów i kanalizacji ma być finansowany z trzech źródeł: kredyt z EBOR na poprawę jakości wody oraz zwiększenie niezawodności systemu, grant z funduszu przedakcesyjnego ISPA (32,460 mln euro) na ochronę środowiska oraz środki własne MWiK (9,210 mln euro) na realizację zadań uzupełniających z renowacją i wymianą sieci wodnokanalizacyjnej.

Ukończenie prac przewidywane jest na czerwiec 2004 roku.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl