eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

2002 lipiec-wrzesień

Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też tapety na pulpit. Oprawione muzyką filmy. Bardzo popularne rozkłady jazdy. Oto teledyski, czyli prawdziwa arystokracja na 2 kołach. Najnowsze motocykle Yamaha.
 forum   grupy   strony         Pn, 29-05-23
Archiwum negocjacji 2002 lipiec-wrzesień
Premier uważa, że Polska ma pozycję wiodącą wśród krajów kandydackich
2002-07-19 11:52

Prace konwentu UE

Na posiedzeniu Narodowej Rady Integracji Europejskiej Premier powiedział też, że Polska powinna w czasie prezydencji duńskiej w Unii zakończyć negocjacje we wszystkich obszarach oprócz warunków finansowych rozszerzenia aby nie obciążać dodatkowo trudnych rokowań w działach polityka regionalna, rolnictwo, budżet i finanse.

Danuta Huebner, która jest jednym z polskich przedstawicieli w Konwencie UE, który obraduje nad przyszłością Europy powiedziała, że Polska jest najaktywniejszym członkiem Konwentu z pośród krajów kandydackich. Po dotychczasowych pracach tego gremium widać, że nie ma zapotrzebowania na rewolucję w działaniu UE a raczej na budowanie sprawdzonych i skutecznych rozwiązań - pisze Gazeta Wyborcza.

Komentarze do artykułu
Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl