eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

2002 lipiec-wrzesień

Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też tapety na pulpit. Oprawione muzyką filmy. Bardzo popularne rozkłady jazdy. Oto teledyski, czyli prawdziwa arystokracja na 2 kołach. Najnowsze motocykle Yamaha.
 forum   grupy   strony         Pn, 29-05-23
Archiwum negocjacji 2002 lipiec-wrzesień
KE zaleciła wczoraj zamknięcie negocjacji z Polską ws. wymiaru sprawiedliwości i spraw wewnętrznych
2002-07-10 14:43

Fundusze dla polskich sądów i administracji

Polska zobowiązała się do powiększenia liczby żołnierzy Straży Granicznej do 18 tys. i stosowania odpowiednich procedur kontroli na liczącej 1100 km granicy z Rosją, Białorusią i Ukrainą. Mimo to kontrole na granicy Polski z krajami "15" zostaną utrzymane przynajmniej przez 5 - 7 lat – donosi Rzeczpospolita.

Oprócz tego Polska ma wprowadzić specjalny system komputerowy do walki z praniem brudnych pieniędzy i godzi się na prowadzenie w na naszym terenie działań operacyjnych przez służby celne i policję z krajów "15" w ramach ścigania międzynarodowych grup przestępczych.

Przyjęliśmy też precyzyjny plan poprawienia pracy naszego sądownictwa i administracji dla wprowadzania w życie prawa wspólnotowego. Otrzymamy na ten cel pieniądze z nowego unijnego funduszu pomocowego.

Mimo wątpliwości niektórych krajów Rada Unii zgodzi się prawdopodobnie na zamknięcie tego rozdziału negocjacyjnego ze względu na polityczną wolę przyśpieszenia negocjacji.

Źrósło:Rzeczpospolita

Komentarze do artykułu

Dobrze byłoby,aby Unia Europejska ustaliła dla
polskich władz standary postępowania z budowaną służbą cywilną.To co z nią zrobiono
jest skandaliczne.To już nie tylko wypaczenia,to granda.Gratuluję dobrego samopoczucia Panu Ministrowi Pastwie oraz Radzie Służby Cywilnej
Wyrzucony z pracy w sł. cywiln
2002-07-18 12:05
 
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl