eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

rolnictwo

Ale i rozkład jazdy również można znaleźć na Ścigacz.pl. Osoby o sportowych aspiracjach wybierają motocykle BMW. Również kochający motory powinni odwiedzić nasz serwis. Teraz motocykle Suzuki, również zasługują na uwagę. Testujemy rozkłady jazdy.
 forum   grupy   strony         Nd, 04-12-22
Polskie rolnictwo w drodze do UE
Pomoc dla rolnictwa
2002-04-21 11:49

Wielka Brytania, Niemcy, Holandia i Szwecja przeciwko dopłatom

Komisja Europejska zaproponowała by przyznać polskim rolnikom w pierwszym roku członkostwa dopłaty w wynoszące 25%, tego co otrzymują unijni rolnicy. Dopiero po dziesięciu latach dostawaliby oni dopłaty w pełnym wymiarze. Propozycji tej nie zaakceptował polski rząd.

Jak podaje, Rzeczpospolita podczas dyskusji na temat tej propozycji w Radzie UE kraje, które więcej wpłacają do budżetu niż z niego dostają sprzeciwiły się takiemu rozwiązaniu. Uważają one, że polscy rolnicy w ogóle nie powinni otrzymywać dopłat ponieważ Unii na to nie stać. Natomiast Hiszpania, Włochy, Portugalia, Belgia i Francja otrzymująca rocznie 9 miliardów euro dotacji uznały propozycję za rozsądną.

Możliwy kompromis to zaakceptowanie przez kraje UE propozycji Komisji przy jednoczesnym przyjęciu politycznej deklaracji, że do 2007 roku zostanie przeprowadzona reforma Wspólnej Polityki Rolnej ograniczająca znacząco dopłaty bezpośrednie.

Komentarze do artykułu

i tak znowu chcą nas wydymać
jarek
2004-03-31 13:28

Widzą że Polacy umieją dostosować sie do ich warunków i biorą kase. Chcą nam dlatego to teraz zabrać. A to my powiniśmy dostawać wiecej niż oni a nie na odwrót.
krakfix
2007-02-05 12:50
 
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl