eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

regiony

Teraz skutery, również zasługują na uwagę. Oprawione muzyką filmy. Nasi goœcie często zaglšdajš tutaj: motocykle Honda, i sš zadowoleni. Wcale nie dla mniej wymagających użytkowników dobrym wyborem są też tapety na pulpit. Coraz bardziej popularne stają się agencja interaktywna, które znajdują swoje miejsce zarówno w sporcie, jak i w pracy.
 forum   grupy   strony         Pt, 24-03-23
Wszystko o regionach
UE – własny system nawigacji satelitarnej
2002-03-28 03:27

Galileo kosztować ma 1,1 miliarda euro

Rozpoczęto już rozmieszczanie na orbicie systemu trzydziestu satelitów, które stworzą europejski system nawigacji satelitarnej. Będzie to odpowiednik amerykańskiego GPGu i rosyjskiego Glonassu z tą różnicą, że jest to sieć w pełni cywilna. W związku z tym nie zachodzi niebezpieczeństwo naprowadzania za jej pomocą rakiet i nie będzie wyłączana w przy takich zagrożeniach jak to jest możliwe przy militarnych sieciach. Ponadto sieć ta uniezależni europejczyków od amerykanów.

Rzeczpospolita

Komentarze do artykułu
System nanwigacji satelitarnej,to chodzi o mozliwosc umieszczania w autach monitorow z wyswietlana informacja o polozeniu na drodze i trasie ,ktora nalezy sie poruszac zmierzajac do okreslonego celu czy o cos innego?


nana
2008-02-25 10:59
 
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl