eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

euroszkolenia

Coraz bardziej popularne stają się tapety na pulpit, które znajdują swoje miejsce zarówno w sporcie, jak i w pracy. Tutaj: filmy. Ale i rozkłady jazdy również można znaleźć na Ścigacz.pl. Bardzo popularne teledyski. Zobacz koniecznie rewelacyjne: motocykle Yamaha, pełne dynamizmu i brawury.
 forum   grupy   strony         Nd, 23-01-22
Ważne linki: 

Uczestnictwo w olimpiadach i konkursach jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie przygody z integracją europejską.

Zbliżające się członkostwo Polski w UE wzmaga zainteresowanie społeczeństwa integracją europejską. Częścią akcji informacyjnej na ten temat są organizowane dla uczniów olimpiady i konkursy wiedzy o dążeniu Polski do Wspólnoty Europejskiej. Oprócz wiedzy mogą one przynieść laureatom cenne nagrody (w 2000 r. w Olimpiadzie Wiedzy o UE były to wycieczki do instytucji Unii Europejskiej oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Microsoft). W zawodach o randze olimpiady nagrodami są indeksy na uczenie wyższe.

Na tej stronie będziemy informować planowanych konkursach i olimpiadach oraz o ich wynikach.

VI Olimpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Szósta edycja Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Uniwersytet Szczeciński i KONTRA-Stowarzyszenie Studenckie. Obecna edycja odbywa się pod patronatem Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej.

Głównym tematem tegorocznej edycji jest Ekologia w Unii Europejskiej.

Organizatorzy współpracują z Kuratorium Oświaty, przedstawicielami władz lokalnych i samorządowych oraz z rektorami uczelni wyższych co zaowocuje pewnie sprawnym finansowaniem i przebiegiem zawodów. Co więcej laureaci będą mogli liczyć na przyjęcie na niektóre uczelnie wyższe bez egzaminów.

Dla najlepszych czekają narody takie jak wyjazdy zagraniczne i cenne nagrody rzeczowe. Oprócz tego każdy uczestnik szkolnych eliminacji weźmie udział w losowaniu telewizora ufundowanego przez Telewizję Polską S.A.

Kalendarium olimpiady

 •  Do 2 listopada - zgłoszenie szkół do uczestnictwa w olimpiadzie
 •  16 listopada - zawody szkolne

  Kontakt:
  Komitet Główny Uniwersytet Szczeciński
  adres: ul. Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin
  tel./fax: (091) 487-60-31 w. 475
  e-mail: info@owoue.interia.pl
  Więcej informacji:

  Strona internetowa Olimpiady Wiedzy o UE z 2000 r. z nazwiskami uczestników i testem finałowym z 15 kwietnia 2000 r.

  http://www.olimpiada.portal.pl
 • Komentarze do artykułu
  Ten artykuł nie był jeszcze komentowany
     
  Szukaj

  SZUKAJ
     Statystyki zapewnia:  o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
  cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
  statystyki www stat.pl