eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

archiwum gospodarki

Polecamy najlepsze motocykle Kawasaki. Teraz agencja interaktywna, również zasługują na uwagę. Zobacz koniecznie rewelacyjne: skutery, pełne dynamizmu i brawury. Coraz bardziej popularne stają się enduro, które znajdują swoje miejsce zarówno w sporcie, jak i w pracy. Zapraszamy kochających rozkłady jazdy.
 forum   grupy   strony         Cz, 29-09-22
Archiwum gospodarki

Uczestnictwo w olimpiadach i konkursach jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie przygody z integracją europejską.

Zbliżające się członkostwo Polski w UE wzmaga zainteresowanie społeczeństwa integracją europejską. Częścią akcji informacyjnej na ten temat są organizowane dla uczniów olimpiady i konkursy wiedzy o dążeniu Polski do Wspólnoty Europejskiej. Oprócz wiedzy mogą one przynieść laureatom cenne nagrody (w 2000 r. w Olimpiadzie Wiedzy o UE były to wycieczki do instytucji Unii Europejskiej oraz nagrody rzeczowe ufundowane przez Microsoft). W zawodach o randze olimpiady nagrodami są indeksy na uczenie wyższe.

Na tej stronie będziemy informować planowanych konkursach i olimpiadach oraz o ich wynikach.

VI Olmpiada Wiedzy o Unii Europejskiej

Jest to jóż szósta edycja Olimpiady Wiedzy o Unii Europejskiej organizowanej przez Uniwersytet Szczeciński i KONTRA-Stowarzyszenie Studenckie. Obecna edycja odbywa się pod patronatem Urzędu Komitetu Integracji Europejskiej.

Głównym tematem tegorocznej edycji jest Ekologia w Unii Europejskiej.

Organizatorzy współpracują z Kuratorium Oświaty, przedstawicielami władz lokalnych i samorządowych oraz z rektorami uczelni wyższych, co zaowocuje pewnie sprawnym finansowaniem i przebiegiem zawodów. Co więcej laureaci będą mogli liczyć na przyjęcie na niektóre uczelnie wyższe bez egzaminów.

Dla najlepszych czekają narody takie jak wyjazdy zagraniczne i cenne nagrody rzeczowe. Oprócz tego każdy uczestnik szkolnych eliminacji weźmie udział w losowaniu telewizora ufundowanego przez Telewizję Polską S.A.

Kalendarium olimpiady

2 listopada - ostateczny termin zgłoszenia szkół do uczestnictwa w olimpiadzie
16 listopada - zawody szkolne

Kontakt:
Komitet Główny
Uniwersytet Szczeciński
ul. Mickiewicza 64, 71-101 Szczecin
tel./fax (091) 487-60-31 w. 475
e-mail: info@owoue.interia.pl


Więcej informacji:

Strona internetowa Olimpiady Wiedzy o UE z 2000 r. z nazwiskami uczestników i testem finałowym z 15 kwietnia 2000 r.

http://www.olimpiada.portal.pl

Komentarze do artykułu

poprawcie to słowo jóż na już - wstyd taki byk. to nie literówka i to tak długo na tej stronie niepoprawiony :((
Vetka
2008-03-16 21:31
 
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl