eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

eurogmina

Testujemy rozkład jazdy. Ale i motocykle BMW również można znaleźć na Ścigacz.pl. Bardzo popularne rozkłady jazdy. Osoby o sportowych aspiracjach wybierają motory. Coraz bardziej popularne stają się agencja interaktywna, które znajdują swoje miejsce zarówno w sporcie, jak i w pracy.
 forum   grupy   strony         Sb, 28-05-22
Ważne linki:


 

Na terenie Polskich zostało już zrealizowanych lub jest w trakcie realizacji wiele projektów finansowanych ze środków pomocowych UE i innych funduszy.

W Polsce działa wiele instytucji, które mają doświadczenie w pracy z

 •  Program Wspierania Samorządów Lokalnych

  Rozpoczął swoją działalność w 1992 r. i jest finansowany ze środków brytyjskiego Funduszu Know How. Zasadą programu jest wspólna praca ekspertów brytyjskich i polskich opracowujących odpowiadające polskim realiom materiały szkoleniowe dla urzędników i radnych samorządowych. Dotychczas opracowano i wydano ponad 10 poradników poświęconych zarządzaniu różnymi usługami lokalnymi oraz kilkanaście studiów przypadków opartych na projektach realizowanych w wybranych gminach, a także wiele innych publikacji.

  Najważniejsze realizowane projekty:

  1. Wymiar lokalny integracji europejskiej;
  2. Pomoc w stworzeniu standardowych opisów stanowisk pracy osób zajmujących kluczowe stanowiska w administracji samorządowej;
  3. Bezpośrednie wsparcie dla organizacji samorządowych;
  4. Wsparcie dla Regionalnych Izb Obrachunkowych;
  5. Monitoring stanu gminy jako narzędzie zarządzania strategicznego;
  6. Inwestycje publiczne w infrastrukturę wsi;
  7. Wsparcie dla reformy administracji publicznej.

  Kontakt:
  Fundusz Współpracy Program Wspierania Samorządów Lokalnych
  adres: ul. Nowy Świat 6/12, 00-400 Warszawa,
  tel: (22) 661 75 43,
  fax: (22) 661 71 91
  Małgorzata Puczyłowska - Brytyjski Fundusz Know How
  adres: Ambasada Brytyjska, Al. Róż 1 00-556 Warszawa
  tel: (22) 628 10 01, wew: 4208,
  fax: (22) 621 71 61

 • Strona 1 z 2
  Komentarze do artykułu

  Osobiscie nie skorzystam,wystarczajaco juz pomocy otrzymalam od brytyjczykow chociaz wcale o nia nie zabiegalam.To dotyczy wiekszosci polakow chociaz wcale o tym nie wiedza.Nie dajcie sie "rolowac".To tylko uwaga kogos,kto ledwie ze uszedl z zyciem,bo wszyscy chcieli mi pomoc na swoj sposob.Teraz musze walczyc o to co mi ukradziono.
  erdmanneva@hotmail.com
  2007-05-09 16:32
   
     
  Szukaj

  SZUKAJ
     Statystyki zapewnia:  o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
  cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
  statystyki www stat.pl