eurobiznes | euroszkoła | eurogmina

euroszkolenia

Coraz bardziej popularne stają się tapety na pulpit, które znajdują swoje miejsce zarówno w sporcie, jak i w pracy. Tutaj: filmy. Ale i rozkłady jazdy również można znaleźć na Ścigacz.pl. Bardzo popularne teledyski. Zobacz koniecznie rewelacyjne: motocykle Yamaha, pełne dynamizmu i brawury.
 forum   grupy   strony         Nd, 04-12-22
Ważne linki: 

Ważnym elementem edukacji w zakresie integracji europejskiej jest sprawdzenie i wykorzystanie zdobytej wiedzy teoretycznej w praktyce. Umożliwiają to praktyki w licznych instytucjach, organizacjach i fundacjach wspierających proces integracji.

Na niektórych uczelniach staże takie są obowiązkowe. Pracując jako praktykant lub wolontariusz można zdobyć cenne materiały naukowe do prac zaliczeniowych, licencjackich czy magisterskich niemalże z pierwszej ręki. Odbyte praktyki potwierdzone listem polecającym od zwierzchnika są dużym atutem przy ubieganiu się o pracę. Dają one sposobność poznania realiów pracy w administracji, wyrobienia pierwszych kontaktów a nawet uzyskania stałego zatrudnienia gdy sprawdzimy się przy wykonywaniu powierzonych zadań. Oprócz tego praca z innymi praktykantami jest doskonałą okazją do zawarcia nowych znajomości. Warto więc poświęcić trochę wolnego czasu by sprawdzić umiejętności w działaniu i podnieść swoją wartość na rynku pracy.

Komentarze do artykułu

piękne słówka,ale bez konkretów.
2002-04-11 17:47

Dokładnie, dawac konkrety
Adi
2002-11-23 18:17
 
   
Szukaj

SZUKAJ
 Statystyki zapewnia:o autorach serwisu | praktyki | studia europejskie | dokumenty
cms, content management system, zarządzanie treścią, serwisy internetowe, serwisy www, strony www - system zarządzania treściąagencja interaktywna, serwisy internetowe, intranet, extranet, multimedia, mobilne, programowanie strony WWW, prezentacje Flash, gry Java, aplikacje J2EE, oprogramowanie telefonów komórkowych, aplikacje mobilne, WAP, pocket pc, grafika, Cult 3d, hosting, outsourcing, agencja kreatywna
statystyki www stat.pl